Hakkımızda – Artground Agency
Logo

Hayata geçirmek istediğiniz
bir projeniz mi var? Bize ulaşın.

Bize Ulaşın

  • +90 539 397 1363
  • hello@artgroundagency.com
  • Altunizade Mah. Haluk Türksoy sk. Üsküdar Üniversitesi Blok: D Kat: 2 Üsküdar/İstanbul

Abone Ol

Gelişmelerden ve yeni projelerimizden haberdar olmak için bültenlerimize abone olabilirsiniz.

Felsefemiz

Biz kimiz?

Art Ground, sosyal medyada uzun yıllar boyunca elde ettiği deneyim ve birbirinden benzersiz yetenekli kadrosuyla birlikte sosyal medya ve dijital pazarlama üzerine markalara ve şirketlere en etkili iletişim hizmetini sağlamaktadır. Aralarında bir çok markanın da bulunduğu müşteri portföyü ile Pazarlama, Sosyal medya yönetimi, Dijital pazarlama, SEO – SEM – Blog, prodüksiyon gibi hizmetleri sıradanlığın dışına çıkarak etkileyici ve doğru içgörüyle işinizi üst seviyeye çıkarıyoruz. Bizler markaların dijital ve geleneksel tanıtım, PR çalışmalarından, eğitim, hukuk, teknoloji alanlarına kadar tüm süreçleri tasarlayan 360 derece marka yönetim ajansıyız.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Nasıl Yapıyoruz?

Markalaşma sürecinde bulunan firmaların, kişilerin, hali hazırda marka olan şirketlerin kazanmış oldukları bu konumu daha etkili hale getirme, geliştirme ve büyütmeleri için çalışmayı benimsiyoruz. Olası bir krizin engellenmesi için uyarı sinyallerini belirleyip, koruma ve önleme mekanizmalarını kurup, mevcut krizin ortadan kaldırılması veya zararlarının düşük seviyeye indirilebilmesi için önlemleri belirliyor ve uyguluyoruz. Geliştirilen iletişim hedefleri doğrultusunda dijital veya geleneksel medya planı oluşturmak, medya organları ile iletişim kurmak, kurum ve medya arasındaki iletişimi sürekli kılmak, raporlama ve analiz yapmak bizim işimiz! İçerik üretiminde yaratıcı çözüm ve fikirlerimiz ile bu önemli süreci sizi yormadan geçirmenizi sağlıyoruz. Gönül rahatlığı ile teslim edebileceğiniz uzmanlık alanınız için doğru dil ve doğru yaklaşım ile hizmetinizdeyiz.

İletişimin iş dünyasında ve sosyal yaşamda olmazsa olmaz bir bilim dalı, bir sanat olduğuna inanarak yola çıkmış bir danışmanlık şirketiyiz. Markalara şirketlere ve kişilere özel ekiplerin ve stratejilerin oluşturulduğu özel bir yapı altında işinizi büyütmeyi amaçlıyoruz.

Yeni nesil dijital dünyayı takip ederek, değer katan içerik ve proje üretmeyi hedefliyoruz. 360° derece iletişim anlayışımızla yürüttüğümüz tüm çalışmalarımızda farklılık yaratmayı görev bilinci haline getiriyoruz.